Nachádzate sa tu

O nás

Reštaurácia Carnevalle, situovaná na najlepšej adrese v Bratislave, na Hviezdoslavovom námestí 20, je oslavou mäsa, mäsových špecialít a čerstvých rýb.

Pri tvorbe menu sme stavali primárne  na 4 druhoch mäsa – v Carnevalle nájdete jedlá z hovädzieho, teľacieho, jahňacieho a bravčového mäsa.  Špeciality ako teľacie líčka, jahňacie lýtko, beef sushi či čerstvé steaky a ryby pripravené na grile na drevenom uhlí spolu s výberom z viac ako 100 druhov vín sú dôvodom na návštevu v  Carnevalle.  V ponuke nájdete čerstvé morské ryby, plody mora, rizoto či cestoviny s omáčkou podľa vlastného výberu. Prípravu svojho jedla môžete sledovať naživo, ak si vyberiete miesto pri našej otvorenej kuchyni.

Súčasťou interiéru je aj Meat Bar, kde sa v čase medzi hlavnými jedlami a večer podávajú skvelé mäsové chuťovky, drinky a výber domácich i svetových vín. Presklená terasa, spojená s barom, ponúka ideálne kulisy na príjemnú večeru či biznis obed s výhľadom na centrum Hviezdoslavovho námestia.

Pre tých, ktorým záleží na kvalite surovín a mäsa predovšetkým pri konzumácii doma, je ako prvý v Bratislave otvorený Meat Market, kde vám naši odborníci pripravia mäso podľa vášho výberu, pohodlne si ho odnesiete domov a pripravíte podľa vlastnej chuti. Uvedomujeme si, že v tomto segmente je prvoradá kvalita a čerstvosť surovín, v Meat Markete sa o tom môžete presvedčiť na vlastné oči. Náš odborne školený personál vám rád poskytne odborný výklad a odpovie na všetky otázky.

Eventy

V reštaurácii Carnevalle sme pripravení splniť všetky vaše želania pri organizácii vašich súkromných či pracovných podujatí. Interiérové riešenie reštaurácie poskytuje priestor na podujatia pre 130 osôb (sedenie), resp pre 250 osôb bufetovým spôsobom.

Presklená terasa s nádherným výhľadom na Hviezdoslavovo námestie a hotel Carlton
Kapacita: 30 miest (sedenie)
Bar
Kapacita: 20 miest
Reštaurácia s jedinečnou otvorenou kuchyňou a presklenými chladničkami na mäso a zeleninu
Kapacita: 80 miest (sedenie)

Radi vám pripravíme ponuku podľa vášho želania.

Mail: rezervacie@carnevalle.sk, tel.: 0903 123 164

Nice to meat you!

Slovenčina